تشریفات مراسم بارمن ای

دکوراسیون و دیزاین مراسم

مهم ترین و اثرگذارترین بخش هر مراسم تشریفاتی، دیزاین و چیدمان محیط یا همان دکوراسیون می باشد. تشریفات بارمن ای با استفاده از تیم طراحی و دکور ، بعد از تعامل با کارفرما، با بررسی دقیق و محاسبه شده ی لوکیشن موردنظر ، ایده پردازی کرده و توسط تیم اجرایی موردتایید خود، به بهترین شکل اجرا خواهد کرد.

چیدمان و دیزاین مراسم

طراحی دکوراسیون مراسم

تصاویر منتخب طراحی دکوراسیون مراسم

موارد چیدمان و دیزاین مراسم در تشریفات بارمن ای

دکوراسیون و دیزاین مراسم

بطورکلی دکوراسیون و چیدمان در تشریفات به معنی جایگذاری مناسب و محاسبه شده موارد مختلف در محیط اجرایی مراسم گفته میشود که تمامی این چیدمان ها توسط طراح تشریفاتی برنامه ریزی شده و توسط تیم خدمات بارمن ای به سرپرستی مدیر نظارتی اجرا شده تا بهترین نتیجه و بالاترین سطح از رضایت را بتوان کسب کرد.

عوامل موثر در دکوراسیون و دیزاین مراسم

چیدمان مبلمان در تشریفات بارمن ای

انتخاب و استفاده از مناسب ترین فرنیچر ها یا مبلمان ها ،متناسب با موضوع تشریفات و جایگذاری برحسب تعداد میهمانان و آیتم های اجرایی که این موارد در گذران زمان مدنظر، جهت برگزاری انواع مراسم های تشریفاتی ( عروسی، عقد، نامزدی، تولد و … ) تاثیر بسزایی خواهد داشت .

شما میتوانید از میان حدود 20 مدل مختلف مبلمان موجود در بارمن ای، نزدیک ترین گزینه به سلیقه موردنظر خود را انتخاب نمایید. 

چیدمان صندلی و مبلمان

دکوراسیون و دیزاین مراسم

تشریفات لوکس بارمن ای

چیدمان گل ها در تشریفات بارمن ای

مبحث گل آرایی بسیار مفصل بوده که بخشی دیگر به آن پرداخته ایم ولی میزان و انتخاب محیط های مناسب گل آرایی و یا حتی ادغام آیتم ها گل آرایی با سایر موارد را چیدمان گل ها میگوند. 

بطور مثال استفاده از گل آرایی با قد بلند و تراکم زیاد در لوکیشن هایی با سقث کوتاه باعث تنش و یا فشار عصبی شده و مدت زمان مفید اجرایی را کم میکند . 

تشریفات بارمن ای

دکوراسیون میز ها (میز آرایی) در تشریفات بارمن ای

استفاده از عناوین مصرفی و دکوری در محیط هایی که میهمانان بصورت مستقیم به آن ها دسترسی دارند را میزآرایی میگویند.

به عنوان مثال چیدمان متناسب با تم مورد نظر از آیتم های زیر، زیرسیگاری، شو پلیت ( show plate ) ، ظروف پذیرایی، شمع ها ، دستمال ها و گلدان از موارد عمده میزآرایی میباشند.

میزآرایی برای عروسی و تولد و نامزدی

چیدمان و دیزاین مراسم

تشریفات لوکس بارمن ای

دکوراسیون بار نوشیدنی در تشریفات بارمن ای

محیط بار یا بهتر از آن میز بار که جایگاه اختصاصی بارتندر ، (بارمن و باروومن) بوده ، حتما باید شامل چند مورد چیدمانی باشد :

بارتندر و باریستا برای تولد و عروسی

دکوراسیون میز پذیرایی یا تنقلات در تشریفات بارمن ای

میز تنقلات و یا به اصطلاح میز مزه که شامل عناوین مختلف پذیرایی مزمن (پذیرایی مدت دار) ، جهت گذران مفید زمان مراسم بوده ، باید شرایط چیدمان مناسبی زیر را داشته باشد.

چیدمان میزمزه

چیدمان و دیزاین مراسم

تشریفات لوکس بارمن ای

چیدمان میز شام در تشریفات بارمن ای

جایگذاری دقیق میز سرو شام در رعایت نظم اجرایی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. سرآشپز و میهمانا به هیچ عنوان در این محیط نباید با یکدیگر برخورد مستقیم داشته باشند و موارد غذایی شام یا ناهاربه میزان کاملا مناسب و در شرایط مطلوب در اختیار میهمانان قرار گیرد.

چیدمان میز شام برای عروسی و تولد

چیدمان جایگاه گروه موسقی در تشریفات بارمن ای

قرارگیری اصولی افراد مجری موسیقی در مجالس ،کاملا متفاوت خواهد بود . این افراد بنا به نظر طراح و ناظر باید نسبت به درخواست نیاز آماده ی رفع آن بوده و بهترین شکل ، اجرایی درخور مراسم شمارا داشته باشد .

به عنوان مثال : 

گروه موسیقی برای مراسم عروسی و تولد و نامزدی

چیدمان و دیزاین مراسم

تشریفات لوکس بارمن ای

چیدمان ادوات نورپردازی در تشریفات بارمن ای

متناسب با نیاز مطرح شده توسط طراح یا دیزاینر، تیم اجرایی بهترین نوع و رنگ نورپردازی را برای هریک از گزینه های تشریفاتی مشخص و جانمایی میکنند.

این نورپردازی کاملا هدفمند بوده و در این چیدمان میزان لوکس بودن . کیفیت آیتم های ارائه شده بدرستی نمایش داده خواهند شد.

نورپردازی توسط انواع پروژکتور ها ، لایت باکس ها، شمع های مختلف، و … انجام خواهد شد. 

نورپردازی مراسم عروسی و عقد

چیدمان تیم مهمانداری در تشریفات بارمن ای

جایگیری و رسیدگی مناسب میهمانداران به تمامی مدعوین از نکات مهم اجرای مجالس توسط تیم بارمن ای بوده و در این رابطه نیاز به نظارت و مدیریت بسیار قوی شخص ناظر می باشد . 

چیدمان تیم مهماندار ها

در پایان

لازم به ذکر است که تمامی چیدمان ها متناسب با دیزاین مدنظر مدیر طراحی و ایدهپردازی، طبق بررسی های محاسبه شده، تنظیم و به عوامل تشریفاتی و مدیر ناظر انتقال داده خواهد شد. شما مشتریان عزیز میتوانید دیزاین، دکور و چیدمان مدنظر خودتان را بصورت حضوری با مدیران ایده پردازی مطرح کرده و بصورت دقیق در مراسمات داشته باشید.

اسکرول به بالا