تشریفات مراسم بارمن ای

برگزاری تولد کودک

مراسماتی که موضوع و مخاطب آن عمدتا کودکان باشند تفاوت زیادی با باقی مراسمات دارند. از جمله تفاوت های دیزاین مخصوص کودکان شامل تم رنگی شاد، میز و صندلی مناسب، استفاده از گل های غیر حساسیت زا ، در گل آرایی و استفاده از مجریان عروسکی، همچنین خوراکی ها و غذا های مناسب کودکان می باشد.

برگزارکننده تولد کودک

برگزاری تولد کودک

تصاویر منتخب تولد کودک تشریفات بارمن ای

موارد موثر در برگزاری تولد کودک

تن پوش عروسکی

تنپوش های کارتونی

حباب ساز تولد

حباب ساز

مه ساز برای جشن تولد

مه ساز

پشمک ساز برای جشن تولد کودک

دستگاه پشمک ساز

پاپ کورن ساز برای تولد کودک

دستگاه پاپ کورن ساز

استخرتوپ برای تولد کودک

استخر توپ

بازی های سرگرمی برای تولد کودک

سرگرمی های فکری

برگزارکننده تولد کودک

مربی های کودک

تونل باد تولد

تونل باد

برگزاری تولد کودک در تشریفات بارمن ای

در تولد کودک حساسیت ها بسیار بالا بوده و بطورکلی باید تک تک موارد تشریفاتی اعم از فینگرفود ها ، نوشیدنی ها ، سرگرمی ها ، موزیک ، چیدمان و … متناسب با میزان آسیب پذیری کودکان انتخاب و اجرا شوند . این دسته از مجالس تشریفاتی به دو صورت کلی قابل اجرا می باشند :

تولد کودک با حضور والدین

در این موارد مقداری طراحی جذابتر و رنگ و بوی خاصی پیدا میکند ، بطوری که تمام چیدمان ها و آیتم های مختلف باید مناسب تقاضای هر دو گروه سنی باشند. زمان اجرای تولد کودک در صورت حضور والدین ، میتواند قابل برنامه ریزی باشد. (به عنوان مثال اجرای مناسب کودکان از ساعت 5 تا 7 و اجرای والدین 7 تا 12). حتی گروه موسیقی میتوانند در دو شرایط مختلف خدمات متناسب با گروه سنی مشخص شده ارائه دهند.

تولد کودک بدون حضور والدین

در این مورد مدیر ناظر افرادی را برای مراقبت و نظم کودکان انتخاب کرده تا بیشترین سطح امنیتی در مراسم اجرا شود و همچنین ایجاد صمیمیت و آرامش کامل در محیط برای کودکان از تخصص های بارمن ای می باشند. پس در نتیجه با خیال راحت کودکان خودرا برای مراسم تولدشان به ما بسپارید.

موارد موثر در برگزاری تولد کودک

اسکرول به بالا