تشریفات مراسم بارمن ای

برگزاری صفر تا صد انواع ایونت ها

- برگزاری ایونت های رونمایی محصول

- برگزاری ایونت های خصوصی و سازمانی

- برگزاری ایونت های مناسبتی

- برگزاری نمایشگاه

- برگزاری سمینار و همایش

- برگزاری ایونت های بین المللی و سفارتی

ایونت چیه ؟

ایونت (Event) به هر نوع رویداد یا وقوع خاصی اطلاق می‌شه که در یک زمان و مکان مشخص به منظور خاصی برگزار میشه. ایونت ها انواع مختلفی دارند که با توجه به هدف برگزارکننده میتونه متفاوت باشه . به عنوان مثال ایونت های خصوصی و شرکتی ، ایونت های رونمایی محصول ، ایونت های نمایشگاهی، سمینار ها و همایش ها و رویداد های ورزشی ( مثل المپیک و … ) از جمله انواع مختلف ایونت ها هستند.  

تشریفات بارمن ای چگونه میتواند به شما در برگزاری ایونت کمک کند؟

برگزاری ایونت

پذیرایی لوکس و تیم مهمانداری

تیم فیلم برداری و عکاسی

تیم عکاسی ، فیلم برداری و تدوین مجرب

لوکیشن برای مراسم عروسی و ایونت

ارائه انواع لوکیشن های مناسب ایونت

مدیریت ایونت

مدیریت صفر تا صد رویداد

برگزاری ایونت رونمایی محصول

برگزاری ایونت رونمایی محصول

برگزاری رویداد رونمایی محصول یک فرصت بزرگ برای جلب توجه مشتریان و رسانه‌ها است. این رویداد باید به‌طور دقیق برنامه‌ریزی شود، از اقدامات تبلیغاتی قبل از رونمایی گرفته تا فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای رسانه‌ها و مهمانان.

برگزاری نمایشگاه

برگزاری ایونت های نمایشگاهی

نمایشگاه‌ها به عنوان رویدادهای بزرگی برای جذب مشتریان، برقراری ارتباط  با صنعت و ارتقای برند، اهمیت بسیاری دارند. اما برگزاری و مدیریت یک نمایشگاه موفق نیازمند تجربه، طراحی دقیق و مدیریت حرفه‌ای است. در تشریفات بارمن ای ،ما به عنوان یک شرکت متخصص در مدیریت و اجرای ایونت های نمایشگاهی، با تیمی متخصص، برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت حرفه‌ای را برای شما فراهم می‌کنیم تا نمایشگاه شما بهترین نتیجه را به دست آورد.

برگزاری ایونت مناسبتی

ایونت های مناسبتی

ایونت های مناسبتی از انواع ایونت های پرطرفدار بشمار می آیند و اکثر شرکت ها و سازمان ها به مناسبت ها و بهانه های مختلف ایونت برگزار میکنند . از جمله ایونت های مناسبتی می توان به ایونت های پایان سال، سالگرد افتتاحیه شرکت ها ، ایونت های تارگت عملکرد و … اشاره کرد . 

برگزاری ایونت سازمانی و شرکتی

ایونت های شرکتی و سازمانی

بطور کلی، ایونت ها یا رویداد های شرکتی شامل هر نوع جمع‌آوری، مراسم، نمایشگاه، رونمایی ،کنفرانس، همایش، سمینار و یا تجمعی است که توسط یک شرکت یا سازمان برگزار می‌شود.

این رویدادها می‌توانند برای تعاملات داخلی، تقویت همکاری، تشویق کارکنان، ارتقاء فرهنگ سازمانی و یا به منظور رونمایی از محصولات و خدمات جدید شرکت استفاده شوند.

اسکرول به بالا