تشریفات مراسم بارمن ای

فینگرفود

آماده سازی و ارائه ی ده ها نوع فینگرفود گرم و سرد ، با استفاده از تازه ترین مواد اولیه، مطابق با اصول بهداشتی ، توسط سرآشپز های دوره دیده و مجرب مجموعه، جهت پذیزایی هرچه بهتر از مدعوین شما دوستان عزیز.

فینگرفود

فینگرفود های گرم در تشریفات بارمن ای

تصاویر برگزیده انواع فینگرفود ها در تشریفات بارمن ای

انواع فینگرفود در تشریفات بارمن ای

فینگرفود یا خوراک انگشتی

فینگرفود یا خوراک انگشتی به موراد خوراکی جزئی گفته میشود که برای استفاده از آن ها نیازی به کارد، چنگال و… نداشته و به راحتی میتوان آن ها را که در تنوع بیش از هزار مدل آماده سازی و سرو میشوند ، برای پذیرایی از هر گروه میهمانان در نظر گرفت.

موارد موثر در انتخاب فینگرفودها

فینگرفود

تشریفات لوکس بارمن ای

فینگرفود های سرد

طبخ و آماده سازی این دسته از آیتم ها قبل از اجرا در محیط کترینگ و مطابق با اصول بهداشتی ، توسط تیم آشپز بارمن ای صورت گرفته و در شرایط کاملا استریل به مکان موردنظر، برای اجرای مراسم شما انتقال داده خواهد شد . 

ماندگاری این آیتم ها طولانی بوده و نگهداری از آن ها شرایط آسان تری را نیاز دارد و همین امر موجب استفاده ی حداکثری افراد از این آیتم ها در مجالس عروسی ، عقد، تولد و … شده است. 

انواع فینگرفود های سرد

فینگرفود های گرم

مجموعه از مواد مغذی پروتئینی بوده که در عناوین مختلف به طرق مجزا توسط سرآشپز و با استفاده از دستگاه های صنعتی در محیط اجرایی آماده سازی و طبخ میشود و همزمان بصورت زنده توسط مهماندارا نتخصصی بارمن ای برای میهمانان شما ارائه خواهد شد . 

این دسته از پذیرایی دارای جلوه ای جذاب و لوکس بوده و سبک اجرایی مجلس شمارا کاملا تغییر خواهد داد.

انواع فینگرفود های گرم

اسکرول به بالا