برگزاری مراسم نامزدی و سالگرد عروسی

برگزاری صفر تا صد تولد ها، میهمانی و دورهمی ها

ما از طراحی و برنامه ریزی یک مراسم تولد ، تا اجرای کامل و حرفه ای آن ، تمامی جوانب مربوط به برگزاری مراسم را پوشش میدهیم . با توجه به تمایز و تنوع درخواست ها ، تیم تشریفاتی بارمن_ای قادر به سفارشی سازی و تنظیم هر جز از این رویداد بر اساس سلیقه و نیاز های شما می باشد.

تیم ما با توجه به تجربه و دانش فنی خود در هر مرحله از برگزاری رویداد شما ، به شما کمک میکند تا تمامی جزییات به بهترین شکل ممکت اجرا شوند تا رویداد شما به یک تجربه بینظیر تبدیل شود

خدمات برگزاری تولد ها، میهمانی و دورهمی ها تیم بارمن_ای

گروه تخصصی بارمن_ای با تمرکز بر جزئیات و اهمیت لحظه‌های خاص زندگی، با یک تیم حرفه‌ای از کارشناسان مجرب و تخصصی، خدمات متنوعی را در این بخش فراهم می‌کنیم. خدماتی که در این بخش ارائه می‌شوند شامل :

میز مزه بارمن

چیدمان و تداریکات انواع میز مزه و فینگرفود های سرد ، بسته به تعداد ، میهمانان و موضوع مراسم در دیزاین های متفاوت، جهت ایجاد بستری مفرح و لوکس در مراسمات شما.

فینگرفود گرم تشریفات بارمن_ای

طراحی و ارائه ی منوی گریل و فینگر فود گرم که علاوه بر شام، در زمان مناسب به صورت پخت زنده با تمامی لوازم و وسایل مورد نیاز در محل اجرای مراسم توسط سرآشپز ماهر انجام شده و باعث ایجاد نهایت رضایت مدعوین در طول زمان مراسم خواهد شد.

شام تشریفات بارمن_ای

طراحی و ارئه منوی شام، مخصوص مراسم، نسبت به موضوع و سلیقه ی مشتریان با امکان انتخاب از منوی پیشنهادی بسیار گسترده ی مجموعه و یا منوی درخواستی شما مشتریان عزیز.

تیم خدمات و آشپزی بارمن_ای
 : تیمی مجرب برای ارائه خدمات سرو و مدیریت آشپزخانه با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تهیه غذاهای لذیذ و متنوع
طراحی دکوراسیون بارمن_ای

طراحی محیط با توجه به موضوع و سلیقه مشتریان، با استفاده از انواع بادکنک آرایی،گل آرایی، ریسه آرایی، شمع آرایی، ساتن آرایی و انواع نورپردازی های خاص، برای ایجاد جوی مهمان نواز و جذاب ، جهت برگزار شدن هرچه بهتر مراسم تششریفاتی شما.

بارمن_ای موسیقی زنده
فراهم آوردن مجریان منخصص جهت اجرای موسیقی زنده، همانند ارکستر، پیانیست، ویولونیست و ، … و یا به صورت میکس مانند دیجی های آقا و خانوم جهت اجرای صحیح موسیقی مورد انتظار شما و همچنین اپراتور، به منظور هماهنگی نورپردازی با سیستم موسیقی.
تیم خدمات و مهمانداری بارمن_ای

تیمی مجرب و متعهد برای پذیرایی مهمانان، ارائه خدمات حرفه‌ای و ایجاد رفاه و راحتی برای آنها.

تیم عکاسی و فیلم برداری تشریفات بارمن

فیلم‌برداران و عکاسانی حرفه‌ای ، برای ثبت لحظات و خلق خاطراتی بی‌نظیر از رویداد.

نمونه کار

ارتباط با بارمن_ای

مدیریت:    09191001007
مدیریت طرح و برنامه ریزی:    09125348339
مدیریت هماهنگی و اجرا:    09129008011
ثابت شرکت:    02122605106
ساعت کاری:    شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18 عصر
تهران ، قیطریه ، بزرگراه شهید صدر شرق ، خیابان قلندری جنوبی ، بن بست دهم ، پلاک 1