درباره موسس

عليرضا يارندي موسس هولدينگ Barman_a

من علیرضا یارندی هستم . قریب به 1 دهه است که به طور تخصصی در صنف تشریفات ، کافیشاپ و میکسولوژی نوشیدنی سرد و گرم فعالیت دارم .
کودکی خود را در کنار خانواده ای که از پیشکسوتان برگزاری مراسم های سفارت ( روزملی سفارت – روز نظامی سفارت ) گذرانده ام . پدربزرگ و پدر من از شناخته شدگان تشریفات و کیترینگ یارندی در زمان خود بوده اند .
این حرفه خانوادگی تقریبا نزدیک به 70 سال است که آغاز گردیده و این تجربه نسل به نسل ادامه داشته است. اینک من هم در شاخه ای از این حرفه خانوادگی مشغول به فعالیت هستم و برند خود را راه اندازی کرده ام. به دلیل علاقه زیاد در من هدفی شکل گرفته شد که به خودی خود باعث شکل گیری برند Barman_a شد.
Barman_a در سال 1393 تاسیس شده است.
افتخار من ادامه دان حرفه خانودگی همراه با تحوّل عظیمی در برگزاری مراسم ها و ارئه خدمات نوین با بهرین کیفیت به جامعه میباشد.
همچنین در بخش تیم بارتندر و بارمن برای مراسم و مهمانی ها افتخار داشته ام تا اولین و بزرگ ترین تیم بارتندر و بارمن تهران را راه اندازی کنم . از ویژگی هایی که باعث شد این تیم به سرعت محبوبیت و مقبولیت در بین مخاطبان بدست بیاورد میتوان به موارد زیر اشاره کرد :


1- علیرضا یارندی مبتکر شو ها و نمایش های بارتندر های تیم خود بود . این اجرا ها همیشه در میان مخاطبان طرف دار های زیادی داشت .
2- رسپی نویسی انحصاری علیرضا یارندی برای نوشیدنی های موجود در ایران چه برای مراسم ها و ایونت ها ، چه بخش راه اندازی کافیشاپ و منو نویسی کافه رستوران . همچنین اجرای منوی بار جامع اروپایی IBA در ایونت ها که این رسپی ها طعم و کیفیت بی نظیری را به ارمغان میاوردند.
3- آموزش های تخصصی بار در بخش نوشیدنی های سرد ( آموزش بارتندر بارمن ) و نوشیدنی گرم و کافی ها ( آموزش باریستا ) در شاخه های مختلف از جمله : آموزش باتندری برای مهاجرت و کار در بار – آموزش باتندر باریستا برای فالیت در کافه رستوران ها – آموزش بارتندر و باریستا برای جشن ها و ایونت ها – آموزش راه اندازی کافه رستوران و…
از دیگر دستاورد های من در این حرفه احداث لاین اختصاص تولید محصولات غذایی و مصرفی بار که از جمله آن ها میتوان به انواع قهوه ، چای ماسالا ، چای و دم نوش ، هات چاکلت و… اشاره کرد. همچنین در بخش راه اندازی کافی شاپ ها و کافه رستوران ها موفق به راه اندازی بخش شو روم لوازم کافی شاپ و تجهیزات کافه و اکسسوری کافیشاپ ها شده ام .
هدف من شناختن این برند به همگان و گسترش آن و شناخته شده تر کردن برند Barman_a به عنوان بزرگ ترین گروه بارتندر،باریستا و گروه راه اندازی کافه رستوران و همچنین با کیفیت ترین محصولات خوراکی دردنیاست .